'Water (overgave-vitaliteit) en Hemel (ruimte-oorsprong)'. Het hemelse licht in je aardse essentie laten schijnen.
Hemelenergie geeft de ervaring van ruimte, de verbinding met onze oorsprong en het gevoel van geleid te worden door het hogere. Voor de alchemist is het universum je hemelse brein. Leer om vanuit verbinding met je hemelse brein te leiden en beslissingen te nemen. Het eindeloze veld van mogelijkheden die ook jij gewoon ter beschikking hebt als leider en mens. Deze reis gaat over het contact met dit veld herstellen, maar ook het vermogen om die intelligentie om te zetten in heldere acties in de wereld.
Water is de bron van vitaliteit, levenskracht, overgave en creativiteit. Essentiële kwaliteiten voor gezondheid, welzijn en leiderschap. En ook de bronenergie, zowel in het lichaam (seksuele essentie en levenskracht) als op financieel gebied (de geldstroom). De verbinding tussen deze 2 lagen (seksuele essentie en geld) is één van de oude taoïstische geheimen. In het Westen zo goed als onbekend. Waterenergie staat zowel voor de waarde zuiverheid als wijsheid. De kunst om vanuit je bron een levensveld van wijsheid te ontwikkelen.
Voor Katrien en mij blijft Griesalp in Berner Oberland – Zwitserland de ideale plek om dit proces te initiëren.
De zuivere alchemie tussen de energie van de bergen die met hun pieken tot de hemel reiken en de kracht van de watervallen, rivieren en gletsjers is hier uniek. Een smalle steile weg leidt ons naar het 'Griesalp' hotel, gelegen tussen meer dan 4000 meter hoge bergtoppen met vele krachtige watervallen vlakbij het hotel.
Docenten tijdens de training
Dirk Oellibrandt
Oprichter van Life Projects
Dirk is een traditionele en tegelijk moderne alchemist. Los van de beperking van religie en de illusies van de wereld en met de kracht en vrijheid van de oorspronkelijke spirituele wijsheid.