Meridiaan Chi Kung | Life Projects
Alchemie van Beweging & Vitaliteit
door natuurlijke
vitaliteit
Ontdek je volle potentieel aan
en
beweging
levenskracht

U bent hier

Meridiaan Chi Kung

De kunst van Meridiaan Chi Kung

Meridiaan Chi Kung

Dirk Oellibrandt is de grondlegger van deze bewegingsleer.  Zijn leraar hierin was het lichaam zelf.

Meridiaan Chi Kung is een reeks oefeningen die de energiestroom in de meridianen stimuleert. De oefeningen zijn zo opgebouwd dat ze een energiestroom op gang brengen, die het netwerk van meridianen opent en ruimte creëert van binnen. Het is een speelse en uitnodigende vorm die vreugde geeft aan het lichaam.

Door de oefeningen regelmatig te doen, voel je dat de externe bewegingen je helpen de interne bewegingen van je lichaam te voelen. Zo kun je je levensenergie sterk verhogen en verbeteren en kan de intelligentie die in je lichaam aanwezig is zich tonen.

De bewegingen zijn gekoppeld aan de vijf elementen (metaal, aarde, vuur, water en hout) en de meridiaankoppels die daarmee verbonden zijn. Het bewegen ‘in de elementen’ is niet alleen maar oefenen of trainen of mooie bewegingen maken.  Het is ook bewegen in de elementen in jezelf, vertrouwd raken met hoe de verschillende elementen zich in jou tonen en de ontwikkeling van het potentieel dat hierin besloten ligt. De alchemie komt op gang.

Door bewust, aanwezig en tegelijk stil te zijn in je beweging, verandert zowel je lichaam als geest. De start van een nieuw, bewuster leven in je lichaam is begonnen.

De oefeningen zijn zo opgebouwd dat iedereen ze op zijn manier kan oefenen. Het regelmatig herhalen van de bewegingen bouwt innerlijke kracht en bewustzijn op in de verschillende dimensies, het fysieke lichaam en de emotionele, mentale en spirituele dimensie.

 

Meridiaan Chi Kung DVD & HD Download

 

 

Kalender Meridiaan Chi Kung Life Projects

Certified Practicing MCK Senior Teachers (18 movements)

Naam E-mail Regio Website
Bart Neirinckx barttobe@yahoo.com Gent https://www.freeyoursoul.be
Dagmar Van Rijnberk info@energieinontwikkeling.com
Dominique Respens dominique.respens@gmail.com Kortrijk, online http://www.shiatsu-academie.be
Erica De Roo chifluss@gmail.com
Hilde Broeckhove hilde.broeckhove@gmail.com Gent, Brussel, Antwerpen http://www.bewustbewegen.be
Katrien Hooghe katrien@back-in-balance.be Meise http://www.back-in-balance.be
Koen Tangelder info@koentangelder.nl Boom (Antwerpen), Amsterdam (NL), online http://www.move2tao.nl
Luc Leyten luc.leyten@telenet.be Balen http://www.lucleyten.be
Lukas Ameye lukasameye@gmail.com Kortrijk
Wim De Geeter wim@degeeter.org Duitsland, Oostenrijk http://www.maeander.org

Certified Practicing MCK Basic Teachers (6 movements)

Naam E-mail Regio Website
Aleide Raman aleide.raman@telenet.be Gent
Baud Vandenbemden baud@corepower.be Limburg http://www.corepower.be
Janette Enders janetteythorsten@gmail.com Neukirch, Wangen im Allgäu, Bodenseekreis (Germany) http://www.dao-it.com
Katty Lapeer kattylapeer@hotmail.com Gentbrugge http://www.dezijnsplek.be/
Margot De Ridder info.mardeki@gmail.com Antwerpen http://www.mar-de-ki.be
Pauline Baars baars.p@hetnet.nl Zuid-Holland, Den Haag en Wassenaar (NL) http://www.paulinebaars.nl
Peter Marcelis marcelis.peter@telenet.be Limburg http://www.taohuis.be