Deze module gaat over de principes van het element water. Hetvermogenom je over tegeven en weerteversmelten met de grotelevensstroom. Hetgoedenieuws is dat elk lichaamzich de toestand van natuurlijkebalans en moeiteloosheidherinnert.
Ritme is een van de belangrijkstesleutelsom de ware natuur van hetlichaamteontdekken en zobijdieperelagen van bewustzijn en vitaliteittekomen. Als je ritmezegtdankom je vanzelfbijgeluid/muziek en beweging. Elk levendwezen is eensymfonie van geluid, licht en beweging. Alshetwezen in harmonie is klinkt en oogthetmooi! Is erinnerlijke spanning en conflict danklinkthetvals en verdwijnt de schoonheid.
Ieder van ons kent op minder of meer bewust niveau zijn hartslag en ademritme. Vanuit de medische wetenschap weten we ook dat je maag en darmen en zelfs je cellen een ritmisch openen en sluiten nodig hebben om goed te kunnen werken. Maar er zijn ook allerlei ritmes, zoals die van je hersenen, organen, vliezen waar slechts een heel klein deel van de medische wereld weet van heeft. Nog meer in de diepte van het energielichaam (voorbij de materie) kan je een rijk pallet van verschillende ritmes en trillingen aantreffen die zich vaak tegelijkertijd tonen als geluid of kleur.
Het leren waarnemen van de verschillende energetische ritmes laat toe dat je dieper in het energie- en informatiesysteem kan zinken en ook dichter bij de vitale levensbron kan komen waar alle levende lichamen uit voortkomen. Ritme – geluid – beweging versmelten daar in EEN grote levensgolf. Naast het leren waarnemen van vele onbekende ritmes en dieptes in het lichaam zal je ook leren om anderen te begeleiden wanneer deze levensgolf zijn weg zoekt in het lichaam. Het effect is een vaak moeiteloos “resetten” van het energielichaam, waardoor het weer gaat resoneren in zijn natuurlijke staat van overvloed.
Wat leer je, wat brengt het je, wat is het doel?
Meer gevoeligheid in je eigen lichaam en energieveld.
Hogere gevoeligheid om het energiesysteem en het lichaam van anderen te lezen. Op die manier krijg je toegang tot diepere lagen in het lichaam en het levenspotentieel.
Gemakkelijk toe te passen op de mensen om je heen of in je praktijk als bodyworker/coach.
Voor wie is deze training geschikt?
Open zowel voor de compleet beginner als de professionele bodyworker en coach.
Certificeren
Deze training is een verplicht onderdeel om te certificeren in Alchemie van Bodywork en om te certificeren als Life Projects Coach, maar kan ook afzonderlijk gevolgd worden. Voor meer informatie: Life Projects Academie
Docenten tijdens de training
Dirk Oellibrandt
Oprichter van Life Projects
Dirk is een traditionele en tegelijk moderne alchemist. Los van de beperking van religie en de illusies van de wereld en met de kracht en vrijheid van de oorspronkelijke spirituele wijsheid.
De drang om intens mensen te helpen leidde haar naar een verpleegsteropleiding, maar na 15 jaar werken in een ziekenhuis botste heel haar zijn met de structuur en de manier van werken.